Eagd olarak bizim de katılım sağlayacağımız “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında  en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarına ev sahipliği yapan organizasyon bu sene 16-19 mart tarihinde Tüyap fuar merkezinde gerçekleştirelecek.

Rew İstanbul 2017

Rew İstanbul 2017 Organizasyonu katı atık, atık su, atık gaz ve yeşil enerji konuları kapsayan bir etkinliktir. Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla ve KOSGEB’in destekleriyle gerçekleşen organizasyonlardan biridir.

Rew İstanbul 2017’de sergilenen ürün ve hizmetler şu şekildedir:

Rew İstanbul Diğer de dahil olmak üzere 13 farklı ve oldukça geniş kategoride ürün ve hizmetlerin sergilendiği çok büyük bir faaliyet.

Rew İstanbul’da Tanıtımı ve Satışı Yapılan Ürünler

Rew İstanbul’da tanıtımı ve satışı yapılan ürünlere bakacak olursak sizler için birkaç tane örnek sunabiliriz:

Rew İstanbul’un sitesinde yukarudaki ürün kategorilerinin de dahil olduğu tam 36 adet kategori bulunmaktadır. Hepsi de ciddi potansiyeli olan ve çevre konularıyla ilişkili kategorilerdir.

REW İstanbul Fuarını Kimler Tarafından Ziyaret Ediliyor?

REW İstanbul Fuarı çok çeşitli sektörlerden insanların ilgisini çekmektedir. Belli başlı katılımcı profilleri ise şu şekildedir:

Rew İstanbul Fuarı 2019

Rew İstanbul Fuarı 2019 Etkinliği 21-24 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. Fuarın özel bölümü ise “İş Sağlığı ve Güvenliği” olacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir