Kurulduğumuz günden bu yana elektronik atıkların geri dönüşüme kazandırılmasını amaçlıyor ve bu dönüşümden sosyal fayda elde ediyoruz. Çabalarımızın takdir edildiğini görmek bizleri mutlu ettiği gibi bağışçılarımızın emeklerinin ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkarıyor. Neticede emeklerimiz takdir edildi ve Projemiz Ödül Aldı.

Genç Sosyal Girişimci Ödülleri

“Genç Sosyal Girişimci Ödülleri” Bilgi Üniversitesi tarafından düzenlenen bir organizasyon ve bu yıl 8.si düzenlendi. Bu yıl organizasyonda sosyal değer oluşturan  10 proje ödüle layık görüldü. Ödül Töreni, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Organizasyonu düzenleyenler arasında Uluslararası Gençlik Vakfı (International Youth Foundation), Laureate Uluslararası Üniversiteler Ağı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi yer almaktadır.

Projemiz Ödül Aldı

Çeşitli eleme basamaklarına tabi tutulan projeler neticede 20 yarı finaliste indirildi ve bu 20 yarı finalist tekrar jüri karşısına çıktı. Jüri takdirine göre sonuçta 10 finalist belirledi ve bu 10 finalist aralarındında sıralama olmaksızın ödüle layık görüldü. Elektronik Atıkların Geri Dönüşümünü Destekleme Derneği de proje olarak gerçekleştirdiği faaliyetler neticesinde bu ödüle layık görülen projelerden biri oldu. Şüphesiz bu başarımızda bağışçılarımızın ve destekçilerimiz payı çok büyük.

Ödüle Layık Görülen Projeler

Ödüle layık görülen projelerin tam listesi aşağıdaki gibidir:

Organizasyonla İlgili Diğer Bilgiler

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir