Eski elektronik eşyalarınızın evinizden veya işyerinizden alınmasını sağlıyor , karşılığında 2. el ve yenilenmiş elektronik ürünlerde kullanabileceğiniz indirim kuponu veriyoruz. Bağış talebinizi oluşturduktan sonra arkadaşlarımız sizi arayarak hem randevu tarihini netleştirecek hem de eski elektronik eşyanız karşılığında ne kadarlık bir indirim uygulanabileceğini belirtiyor olacaklar. indirim kuponu sadece www.good4trust.org/empact adresinden yapacağını elektronik eşya alışverişlerinde geçerli olacaktır.

bağış indirim kuponu

Dernek olarak elektronik atıkların nasıl oluştuğu , neden en hızlı artan atık türü olduğunu yıllardır araştırıyor ve inceliyoruz , kullan – at kültürünün etkisi ile 6 ayda bir değilen cep telefonlarımız , 2 yılda bir yavaşlayan dizüstü bilgisayarımız ve tarih olmuş bir çok elektronik eşyamızı artık ya kullanmıyor ya da elimizden bir şekilde çıkarmış durumdayız.

Neden elektronik atık haline geldiğine baktığımızda çoğunlukla aslında bozuk diye kemara ayırdığımız bri elektronik eşyanın tamir edilebilir olduğunu görüyoruz. Tamir masrafının yüksek olması veya yenisini almanın daha kolay olduğu zamanlarda eski bir elektronik eşyanın kolayca elektronik atık olarak değerlendirilebildiğini gördük.

Planlı eskitme denen bir üretim modeli ve yöntemi ile elektronik eşyaların daha üretilirken ne kadar dayanması gerektiğinin planlandığına şahit olduk. Ve Tamir kültürüne ne kadar ihtiyacımız olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

eagd bağış

Bu bağlamda derneğimize sosyal projelerde kullanılmak üzere eski elektronik eşyasını bağışlayan bağışçılarımıza  ,  ikinci el ürün kullanımı ve yenilenmiş ürünleri teşvik edebilmek amacıyla good4Trust üzerinden EMPACT mağazasından yapacağınız elektronik eşya satın almalarında indirim kuponu kazanabilecekleri bir mekanizma sağladık.

Siz de tamir kültürünü desteklemek ve kaynakları daha verimli kullanarak teknolojiye erişmek istiyorsanız www.good4trust.org/empact adresi üzerinden yenilenmiş ürün alışverişi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir