Eski elektronik eşyalarınızın evinizden veya işyerinizden alınmasını sağlıyor , karşılığında fidan dikimi gerçekleştiriyoruz. Bağış talebinizi oluşturduktan sonra arkadaşlarımız sizi arayarak hem randevu tarihini netleştirecek hem de eski elektronik eşyanız karşılığında kaç adet fidan dikilebileceğini belirtiyor olacaklar.

Karbon ayak izimizi azaltmanın bir çok yolu var , karbon yakalama teknolojilerinden tutun , giyim ve gıda alışkanlıklarınızı değiştirmek , bisiklete binmek gibi bir çok yöntemin içinde belki de en geleneksel yöntem ağaç dikmek.

Tüketim kültürümüzün bir sonucu olarak daha fazla tarım arazisi , daha fazla yakacak , daha fazla ahşap ve kağıt ihtiyacı , daha fazla barınma ihtiyacımız olduğu için dünya ormanlarını hızla kaybediyoruz. Ormanlarla beraber içindeki endemik bitkiler ve hayvanlar da soyları tükenme riski ile karşı karşıya kalıyor , kitlesel bir yıkıma neden oluyoruz.

fidan dikim

Biz EAGD olarak elektronik atıklar ile ilgili girdiğimiz bu yolda sadece elektronik atık konusu ile ilgilenmiyor , ekoloji ve çevremiz konusunda  daha bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz.

Bağışladığınız eski elektronik eşyalarınız karşılığında fidan dikiyor ve sertifikasını size online ortamda gönderiyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir