EAGD olarak Başakşehir Belediyesi ile Projemizi Hayata Geçirdik. Köy Okullarına Bilgisayar Projemiz kapsamında Başakşehir Belediyesi ve Başakşehir Living Lab ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz eski elektronik eşya toplama projemiz neticesinde ortaya çıkan bilgisayarları kullanıma hazır bir şekilde teslim ettik.

Başakşehir Belediyesi ile Projemizi Hayata Geçirdik

Elektronik Atıkların Geri Dönüşümünü Destekleme Derneği bünyesinde örneklerini sergilediğimiz “Köy Okullarına Bilgisayar Projesi” kapsamında yeni bir projeyi daha hayata geçirdik. Yeni projemizde bizlerle ortaklaşa hareket eden Başakşehir Belediyesi’ni ve Başakşehir Living Lab’i burada belirtmemizde fayda var. Paydaşlarımızla ortaklaşa hareket ederek güzel bir sosyal değer ürettiğimiz için oldukça mutlu ve gururluyuz. Bağışlarıyla bizlere destek olan değerli bağışçılarımıza ne kadar teşekkür etsek o kadar azdır.

“Köy okullarına bilgisayar projesi kapsamında Başakşehir Belediyesi ve Başakşehir Living Lab ile ortaklaşa düzenlediğimiz eski elektronik eşya toplama toplama projesi sonucunda ortaya çıkardığımız bilgisayarlarımızı teslim ettik.”

Köy Okullarına Bilgisayar Projesine Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Başakşehir Belediyesi ile ortaklaşa projede veya Hekimhan’da gerçekleştirdiğimiz projede olduğu gibi yeni projelerimize destek olmak için sizlerin de yapabileceği pek çok şey var. Siz de okulunuzda, iş yerinizde, sitenizde eski elektronik eşya toplama projesi yapabilir, ihtiyacı olan okulları bilgisayar sahibi yapabilirsiniz. Ayrıca bireysel olarak da eski elektronik eşyalarınızı bize bağışlayarak projelerimize destek olabilirsiniz. Bizlere yaptığınız bağışlarınızı ve EAGD’nin gerçekleştirdiği faaliyetleri sosyal medya hesaplarınızdan beğenip, paylaşarak da bizlere önemli bir şekilde destek olmuş olursunuz. Sosyla medya hesaplarımızda yaptığımız paylaşımlara yapacağınız olumlu yorumlar da bizler için oldukça önemli.

Sosyal Medya Desteği

Bizlere sosyal medyadan yapacağınız desteklerde çok önemli. Sizlerin paylaşımları sayesinde bizlerden habersiz binlerce insana ulaşabilir ve yeni projeleri hayata geçirebiliriz. Daha güçlü ve yeni sosyal faydalar üretmemizi desteklemek için Facebook Sayfamızı ve Instagram Sayfamızı takip ederek gönderilerimizi paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir